Gastvrijheid was vroeger, in het Drentse Veenhuizen geen gemeengoed, maar in deze moderne tijd is Hotel Restaurant Bitter en Zoet dé plaats waar u gastvrij wordt ontvangen, waar men de tijd neemt en aandacht heeft voor u als gast.
De gerechten op onze kaart worden met zorg en toewijding bereid, met veelal biologische producten uit het Noorden. En natuurlijk is er de bijzondere omgeving rondom Bitter en Zoet. Zelfs het prachtige natuurgebied Fochteloërveen ligt op fietsafstand!
Een gezellige lounge, een (h)eerlijk restaurant, sfeervolle hotelkamers, vergaderzalen, wellness en de prachtige natuur en historie van de omgeving maken van Bitter en Zoet een unieke locatie met alle ingrediënten voor een geslaagd verblijf in Veenhuizen!
Graag tot ziens bij Bitter en Zoet!
Mooie natuurlijke fietsroute in de omgeving Nationaal Park Drents-Friese Wold.
De heiden en vennen in Oost Friesland
Het grootste deel van deze vrij lange en boeiende tocht loopt door de noorden van Drenthe, met start en finish in het aangrenzende Groningse land.
Beleef Drenthe fietsend op z'n mooist.
Tijdens deze tocht kan de fietser kennis maken met een verrassend veelzijdig stukje Friesland, gekenmerkt door vergezichten en het prachtige Fochteloërveen.
Fietsroute Langs Donkerbroek laat u een mooi stukje Friesland en een klein puntje van Drenthe zien, met veel wateren en natuurgebieden.