Het hotel bevindt zich in een buitenwijk van Veldhoven, omgeven door weelderig groen. Veel kamers bieden uitzicht op het bos en er zijn aansluitende kamers beschikbaar op aanvraag. Vanaf de bushalte voor het hotel kunt u in slechts 15 minuten naar het centrum van Eindhoven, dat bekend staat als de 'Silicon Valley van Europa'.
Als u iets wilt eten en drinken, kunt u terecht in drie bars en drie restaurants. In het a la carte restaurant Porticato met het glazen dak, bevind u zich in Italiaanse sferen en voor een heerlijk drankje kunt u terecht in de rustieke Abdijbar met een grote verscheidenheid aan biersoorten.
Ook kunt u zich buiten ontspannen op een mooi terras. Verder hebben we een sportcentrum met niet alleen een sauna, maar ook een zwembad en een fitnessruimte.
Bij de receptie van het hotel kunt u terecht voor uitgebreide fiets-en wandelroutes. Een aantal starten zelfs direct vanuit het hotel.
Openingstijden
Maandag:
07:00 - 23:00
Dinsdag:
07:00 - 23:00
Woensdag:
07:00 - 23:00
Donderdag:
07:00 - 23:00
Vrijdag:
07:00 - 23:00
Zaterdag:
07:00 - 23:00
Zondag:
07:00 - 23:00