Op een mooie locatie midden in het dorp Elim in de voormalige pastorie naast de Kerk van P.G. de Bron. Op de benedenverdieping is een royale kamer met een groot 2 pers. bed, gezellige elektrische haard, minibar en eigen toilet, wastafel en douche. Er is een slaapbank voor een extra bed. Op de bovenverdieping is 1 kamer met 2 x een 1 pers. bed, wastafel, douche en toilet op de kamer. In de omgeving kunt u nog genieten van de rust en ruimte op het platteland en in het dorp zijn de voorzieningen (o.a. kerk/eethuis/terras/apotheek/supermarkt/speeltuin/sporthal) op loopafstand.
Rund um Slagharen und Umgebung.
Radtour vom Minicamping De Eikenzoom.
Eine relativ kurze Route durch die sudliche Drente.
Entlang des Radweges genießen Sie weite Ausblicke, Walder und Heideflachen und konnen an Aussichtspunkten eine Pause einlegen.
Diese Tour zeichnet sich durch eine abwechslungsreiche Landschaft aus, die großtenteils von der Vecht bestimmt wird, mit attraktiven Stadten wie Hardenberg und Dedemsvaart.
Harte Fahrt durch Overijssel.